Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

-50% Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

 

 

1. Водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар

2. Алуминиум + Абс + ПВЦ материјал

3. Поддршка на сите видови паметни телефони, камера, MP3, MP4 и други електронски уреди

4. Еколошки уред, енергетска ефикасност повеќе од 80%

5. Уникатен дизајн,

 

Ова претставува неверојатен производ за пазарот

 

·      Капацитет: 2000mah

·      Батерија: Клетки

·      Литиумска полимерна батерија

·      Шел материјал

·      Димензии: 110 х 75 х 21mm

·      Тежина: 122g (вклучувајќи го и USB кабелот)

·      Излез: DC 5V - 2A

·      Излез: DC 5V / 1A, 5V / 2.1A

·      Температура на полнење: 0 ° C ~ + 45 ° C

·      Температура на празнење: -20 ° C ~ + 60 ° C

·      Безбедносна заштита: Пренапонска заштита, Заштита од прекумерно празнење, Пренапонска заштита, Пренапонска заштита, Заштита од краток спој, Неправилна заштита за вметнување, Температурна заштита

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 


 

  • Прегледи: 13763
  • Код на продукт: 5333743
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 599.00 ден.