Ласерски проектор за божиќна декорација

-41% Ласерски проектор за божиќна декорација

Ласерски проектор за божиќна декорација

 

Не сакате да го декорирате Вашиот стан или куќа за уште еден Божиќ или друг празник со досадни и здодевни светла?

 

Дали сонувате за вистинска магија на прекрасни светла што го прават Вашиот дом прекрасно место?

 

Заборавете за декоративни светла и обични проектори кои не осветлуваат доволно добро.

 

Само вклучете го пректорот и посочете го на местото каде што сакате да блесне!

 

Може да ја осветли Вашата куќа на растојание од 90 метри.

 

Ласерот е целосно водоотпорен што го прави погоден за сите сезони.

 

Карактеристики на производот:

 

Моќност - 220 V AC Класа - 3R

Проекција на илјадници брилијантни ѕвезди

Многу лесно се инсталира

Целосно водоотпорен

Совршено за куќа и двор и други летни забави.


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 2469
  • Код на продукт: 3678210
  • Достапност: Достапност
  • 2,699.00 ден.
  • 1,599.00 ден.