Фиока за уредно складирање храна

-42% Фиока за уредно складирање храна

Фиока за уредно складирање храна


Со оваа фиока за складирање храна, максимизирајте ја внатрешноста на фрижидерот и замрзнувачот со уредно организирање на Вашата храна.

 

Фиоката за складирање храна Ви дава дополнително место за складирање во неискористениот простор под полиците во Вашиот фрижидер.

 

Фиоката има длабоки страни каде што ќе ги заштитите шишињата или кутии од превртување и истурање.

 

Прилагодливиот дизајн се прилепува на која било полица во било кој фрижидер и одговара на повеќето стандардни големини на ладилници.

 

Има рамномерно отворање и лесно затворање на рамномерна плоча за која не се потребни алатки.

 

Продолжете го животниот век на Вашиот зеленчук  или овошје, намалете го отпадот.


Спецификации:


- Димензии: 21 x 14 x 8 см

- Капацитет: До 20кг

- Материјал: Пластика

- Пакетот вклучува: 1 фиока

 

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

 

   • Прегледи: 5154
  • Код на продукт: 781120
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 699.00 ден.