МОДЕРЕН СТИЛСКИ ПАРИЧНИК

-50% МОДЕРЕН СТИЛСКИ ПАРИЧНИК

МОДЕРЕН СТИЛСКИ ПАРИЧНИК

 
Паричникот е толку елегантен и извонреден што сигурно ќе го засакате на прв поглед.

 

Носете го овој Стилски паричник и бидете со модерен и уникатен стил.

 
Овој Стилски паричник e толку привлечен што може да го користите како додаток за комплетирање на Вашиот стил.
 
Тој е корисен и лесен за носење,  има втиснати детали од срциња и е доста практичен.
 
Паричникот е дизајниран со 2 прегради за да ги чувате Вашите пари, кредитни картички, лична карта и сите Ваши најважни работи на најорганизиран начин.
 
Едната преграда се отвара со надолжен патент.
На страничните делови внатре има прегради за чување на кредитни картички, ситни пари и други документи.
 
Самиот паричник се отвара и затвара со високо квалитетен патент во златна боја.

 

Достапен е во:

·      Розево-црвена,

·      Мастило-плава и

·      Чоколадно-кафена боја.

Паричникот е составен од Најлон ткаенина.

 
   Димензии: 19 x 3 x 9,5cm

 


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата и изнесува: 

             -   Го плаќате производот во ИСТ ИЗНОС колку што сте го нарачале на нашата веб страна

             -   Дополнително плаќање од 100 ден за услугата курирска пошта 


 

  • Прегледи: 3170
  • Код на продукт: 220309
  • Достапност: Достапност
  • 799.00 ден.
  • 399.00 ден.