Мерач на километража за велосипед

-50% Мерач на километража за велосипед

Мерач на километража за велосипед

 

 

Прецизен мерач на брзина и поминати километри на Вашиот велосипед.

 

Со својата модерна чип технологија, модерните компјутери за велосипеди му даваат на велосипедистот сè што му е потребно на патот.

 

Бројни важни функции и големиот чист екран ги произведува овие информации цело време.

 

Карактеристика:

 

-        Вид на производ: Компјутер за велосипеди

-        Боја: црна

-        Материјал: ABS

-        Отпорен на дожд,

-        Лесна инсталација,

-        Добра издржливост

-        LCD екран кој лесно се чита,

-        Идеален придружник за возење.

-        Батериски погон

-        Големина: 46 x 46 x 19mm

-        LCD дисплеј: 3 x 2.5cm

-        Тежина: 0,3 кг

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом.

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 2088
  • Код на продукт: 4203698
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 499.00 ден.