Повеќенаменски штрафцигер сет 6 / 1

-64% Повеќенаменски штрафцигер сет 6 / 1

Повеќенаменски штрафцигер сет 6 / 1


Заштедете пари, време и нерви и нарачајте го повеќенаменскиот штрафцигер сет 6 во 1 кој ќе ги засени сите Ваши останати алати.


Повеќе  не треба да ги носите сите Ваши штрафцигери, кога ќе го имате овој повеќенаменски сет.


Супер издржлив и лесен за користење.


Овој е специјално дизајниран СЕ-ВО-ЕДЕН штрафцигер бит сет со брза и лесна промена на битови.


Најголемиот проблем во менувањето на битови е губењето или паѓањето на нив бидејќи се мали, но со овој повеќенаменски штрафцигер овој проблем ќе го снема.


Едноставно повлечете за да го извадите малку од држачот на врвот, турнете ја комората за да го одберете саканиот бит, притиснете и почнете со работа со избраниот бит кој е спремен за употреба.


Карактеристики:

  • Едноставен за употреба
  • Квалитетна изработка и издржливост
  • Додатоци со магнет кои го привлекуваат штрафот
  • Компактен и лесен
  • Должина: 22 cm

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 1752
  • Код на продукт: 6679213
  • Достапност: Достапност
  • 899.00 ден.
  • 320.00 ден.