Машки професионален тример за коса

-29% Машки професионален тример за коса


Машки професионален тример за коса

 

Овој тример за коса е опремен со софистициран механизам кој овозможува уредот да се движи со мало движење.

 

Професионалниот Тример е идеален за патување благодарение на компактениот удобен дизајн кој го олеснува пакувањето.

 

Се одликува со керамичко сечило кое може да се отстрани за лесно чистење и Ви овозможува лесно да ја прилагодите должината на сечење.

 

Може да го користите со кабел или безжичен според Вашата потреба.

 

Машкиот тример за коса после комплетно полнење можете да го користите до 60 минути без директна напојување.

 

Тримерот е изработен од не'рѓосувачки челик и можете да се мие со вода.

 

 

Карактеристики:

 

·      Целосно се мие

·      Нерѓосувачки челик нож

·      Мотор со голема ротациона брзина


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 2864
  • Код на продукт: 157992
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 999.00 ден.