Тример за нос и уши

-45% Тример за нос и уши

Тример за нос и уши

 

Тримерот за нос и уши е дизајниран за отстранување на несаканите влакна на лицето, носот или ушите.

 

Овој тример е многу лесен за употреба и може да го понесете со себе насекаде.

 

Има мала големина што значи дека нема да Ви зафаќа многу простор.

 

Исто така може да се користи за обликување на Вашата коса и брада.

 

Карактеристики:

-      -  Компактен и лесен за употреба.

-      -  Лесен и висок квалитет.

-     -   Сечила од нерѓосувачки челик.

-      - Вградена батерија


Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом 

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 3000
  • Код на продукт: 478882
  • Достапност: Достапност
  • 1,099.00 ден.
  • 599.00 ден.