Електричен пренослив тример на полнење за мажи

-40% Електричен пренослив тример на полнење за мажи

Електричен пренослив тример на полнење за мажи

 

Електричниот KEMEI RSCW-5600 пренослив тример на полнење Ви нуди чувство на удобност при користење и ракување.

 

Електричениот пренослив тример на полнење има мотор со висока ротациона брзина.

 

Има надворешна фолија од нерѓосувачки челик за долготрајни перформанси на бричење.

 

Пренослив, безжичен преносен апарат со индикатор за полнење.

 

Карактеристики:

Материјал: ABS

Тип на напојување: Електрично полнење

Време на употреба: 60 Минути континуирано работење

Број на модел: RSCW - 5600

Режим на перење: Не се мие

Употреба: Само во пределот на лицето

Големина: 10.00 x 5.50 x 2.50 cm

  *** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 4335
  • Код на продукт: 420003
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 599.00 ден.