Professional БЕЖИЧЕН Тример за мажи

-50% Professional БЕЖИЧЕН Тример за мажи

Professional БЕЖИЧЕН Тример за мажи

 

Совршен одговор на проблемите со косата и брадата кај мажите.

 

Kemei Professional БЕЖИЧНИОТ триме ќе Ви помогне да се справите со секојдневните предизвици и проблеми со Вашата коса и брада, а во исто време ќе направи да изгледате одлично во секое време од денот.

 

Содржи батерија која се полни и потоа без никаков проблем бежично се користи.


Овој тример Ви овозможува лесно средување дури и на тешко достапните места на Вашето лице.

 

Иновативниот елемент за скратување, нерѓосувачките челични ножеви и прилагодливиот чешел за коса се дизајниран за да Ви даде брз и остар пресек на косата или брадата.


Можете лесно да го поставите во Вашата торба и да го носите каде и да одите.


Само приклучете го и добијте чист и уреден изглед во движење. 

 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 7847
  • Код на продукт: 715468
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 599.00 ден.