Васер Вага со ЛАСЕР (Laser LevelPro 3)

-67% Васер Вага со ЛАСЕР (Laser LevelPro 3)

Васер Вага со ЛАСЕРСакате Вашите полици, плочки, рамки за слика и др. да Ви бидат поставени со ЕКСТРЕМНА точност ?


Laser Level Pro 3 Ви проектира вертикален ласерски зрак за прецизно сечење, мерење и градење и е Ваш најдобар пријател.


Одликувајќи се со мерка на лента од 250см и две меурчиња на ниво на дух на врвот за да ги одржуваат работите СОВРШЕНО СО ТОЧНОСТ ПРАВИ.


Laser Level Pro 3 ја елиминира потребата од стринг, безнадежно неточни ознаки на молив или добар вид.


Содржи Стандардни метрички показатели


Моќност: Две ААА батерии (не се вклучени)


Должина на бран: 650NM + -10

ДОБАР ПРИНТ


Ограничен број на количини.


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 57869
  • Код на продукт: 235923
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 650.00 ден.