Елегантен пакет (Кожен каиш + Алуминиумски сигурносен новчаник за кредитни картички)

-45% Елегантен пакет (Кожен каиш + Алуминиумски сигурносен новчаник за кредитни картички)

ЕЛЕГАНТЕН ПАКЕТ

 

(Кожен каиш + Алуминиумски сигурносен новчаник за кредитни картички)Изгледајте луксузно и неодоливо со одличниот ЕЛЕГАНТЕН ПАКЕТ.- Кааишот е од светскиот производител Karl Kaien и е со димензии 125 см х 4 см.- Алуминиумскиот новчаник е елегантен, лесен и ултра квалитетен паричник.

Еве зошто сите го сакаат: Изработен е од aluminuim легура со што се овозможува да ги заштити магнетните ленти од вашите картички од оштетувања и ги задржува РФИД чиповите безбедно со блокирање на нивните сигнали од скенери.

Секогаш ги заштитува Вашите пари и кредитни картички бидејќи е отпорен на вода, така што содржината останува сува дури и ако Ви се истури вода.

Лесно на допир се овозможува брз пристап до картичките и парите и нејзината хармоника дизајн прави вадење на вашите картички многу лесно.

 

1.  Изработен е од високо квалитен алуминиум

 

2. Многу ниска цена за најдобар квалитет

 

3. Блокира РФИД скенирање од страна на крадци на вашите кредитни картички4. Шест прегради каде што можат да се сместат многу картички

 


 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата

 

 
  • Прегледи: 49405
  • Код на продукт: 334643
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 550.00 ден.