Елегантни кожни каиши (1+1 ГРАТИС)

-48% Елегантни кожни каиши (1+1 ГРАТИС)

Елегантни кожни ремени (1+1 ГРАТИС)Во оваа одлична понуда купувате ЦРН а плус добивате ПЛУС еден КАФЕАВ ремен.Ова се стилски висококвалитетни ремени што можете да ги носите во било која прилика и со било која гардероба.УЖИВАЈТЕ ВО ЕЛЕГАНТНОСТА...
 *** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 

  • Прегледи: 28640
  • Код на продукт: 6737
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 520.00 ден.