Берберска професионална машинка за шишање (Kemei KM-C609)

-33% Берберска професионална машинка за шишање (Kemei KM-C609)

Берберска професионална машинка за шишање

 

 

Иновативни елементи за сечење, ножеви од нерѓосувачки челик и прилагодлив чешел за коса дизајниран за да Ви даде брз и остро намалување.

 

Доаѓа со четка за чистење како и со штанд за полнење

 

Бренд: Kemei

Име на модел: професионален електричен клипер за коса

Боја: челик боја

Намена: Идеален за мажи

Број на моделот: КМ-C609

Пакетот содржи: Тример, Блејд, Адаптер,Батерија


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.
  • Прегледи: 8672
  • Код на продукт: 26703
  • Достапност: Достапност
  • 1,560.00 ден.
  • 1,050.00 ден.