Бандажер или стегач за колено

-27% Бандажер или стегач за колено

Бандажер или стегач за колено


Спортувајте безгрижно со превенција од идни повреди.


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 4884
  • Код на продукт: 713682
  • Достапност: Достапност
  • 550.00 ден.
  • 399.00 ден.