Кожен паричник од познат производител

-55% Кожен паричник од познат производител

Бидете тренди со високо квалитетниот паричник.

100 % кожа.
Ограничени залихи
Димензии 12 х 8,5 см.


 

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на

врата.

  • Прегледи: 151309
  • Код на продукт: 13836
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 449.00 ден.