Микро допир тример (се во едно)

-60% Микро допир тример (се во едно)

Микро допир тример (се во едно)

 

 

За производот:

 

Секое пакување содржи се-во-едно тример, лице и брада додатоци; три уреди за прицврстување и еден USB кабел за полнење.


Микро допир тримерот има вградено LED светло и вртежна глава што лесно се склопува кон вратот, грбот и градите.

 

Чешлите (1мм, 3мм, 5мм) се идеални за покривање на телото, лицето, брадата. Составен е од германски не'рѓосувачки челик, двостран страничен сечив, со кое со леснотија се третира брадата. Нема воопшто потреба од креми.

 

Самиот микро допир тример содржи литиум-јонска батерија која се полни со енергија која може да трае до 45 минути по целосното полнење.

 

Бричење, тримување, обликување со Микро допир тримерот, хипер-напредно, бричење на цело тело, како и давање на форма со микро-прецизност.


Практично и лесно може да се патува со него - не бара вода или крема за бричење, така што нема хаос. Вградената литиум-јонска батерија трае 45 минути и удобно се дополнува со вклучен USB кабел.


Микро допир тримерот не остава испакнатини, нема изгореници од брич, нема иритација и не се појавуваат израснати влакна.

 

Карактеристики и предности:

 

- Совршен за прецизно чешлање

- Целосно безбеден на допир

- Вртење на главата за совршено чешлање на било која површина

- Конструиран со германски нерѓосувачки челик

- Нулта иритација на кожата - нема крема, нема сапун, нема вода

 

Едноставно оваа уникатна алатка го прави сето тоа.

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 


 

  • Прегледи: 6138
  • Код на продукт: 443778
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 799.00 ден.