ДОМА и ДВОР

ДОМА и ДВОР


Покажи:
Подреди по:

** Организатор на обувки **

Организатор на обувки ** Совршено решение за складирање на Вашите обувки **..

1,100.00 ден. 590.00 ден.

** Ретро LED Ламба со USB **

Ретро LED Ламба За производот:1.Blowing контрола предводена од светлината2. Топла бој..

1,290.00 ден. 549.00 ден.

24 портабл ЛЕД светилки во боја

24 портабл ЛЕД светилки во боја Информација:*** Нарачката можете да ја направите со ..

1,999.00 ден. 1,099.00 ден.

30W LED Тенок Рефлектор со PIR сензор

30W LED Тенок Рефлектор со PIR сензор Рефлекторите со PIR сензори се од голема корист за безб..

1,599.00 ден. 1,099.00 ден.

4D Magic light car - играчка за деца

4D Magic light car - играчка за деца 4D Magic light car е новата омилена играчка на Вашите д..

599.00 ден. 399.00 ден.

5 во 1 рачен уникатен сечко

5 во 1 рачен уникатен сечко  Со овој уникатен производ, ќе можете да го исечкате Вашето ом..

1,399.00 ден. 599.00 ден.

6 во 1 Мултифункционална алатка за овошје и зеленчук

6 во 1 Мултифункционална алатка за овошје и зеленчук  Овој уникатен производ е ергономско ..

1,399.00 ден. 699.00 ден.

8 во 1 Водна моќна прскалка

Ова претставува совршен подарок за сите прилики. Водната моќна прскалка ја комбинира моќта во една..

1,199.00 ден. 799.00 ден.

8,5 инчен LCD таблет за пишување или цртање

8,5 инчен LCD таблет за пишување или цртање Опремен е со професионална игла за лесно пишување и..

999.00 ден. 599.00 ден.

90 степени продолжеток за одвртување

90 степени продолжеток за одвртување  Со помош на овој уникатен производ, сите куќни по..

1,190.00 ден. 670.00 ден.

Aпарат за готвење со топол воздух

Подгответе ги вашите омилени оброци на здрав начин - заменете го врелото масло со топол воздух и зад..

6,999.00 ден. 3,199.00 ден.

Barbeque практична скара

Barbeque практична скара  Уживајте во секој момент со Вашите најблиски со овој неверова..

1,999.00 ден. 1,099.00 ден.

LED-светло за осветлување и безбедност на домот

LED-светло за осветлување и безбедност на Вашиот дом Осветлете ја надворешноста на Вашиот дом с..

1,200.00 ден. 549.00 ден.

Multifunctional Nightlight - Мултифункционална ноќна ламба со Bluetooth

Multifunctional Nightlight - Мултифункционална ноќна ламба со BluetoothМултифункционалната ноќна ла..

1,999.00 ден. 750.00 ден.

Sayona тостер за сендвичи

Веќе станува забавно подготвувањето на сендвичи или тостови за појадокот со Sayona. Тој доаѓа со еле..

2,100.00 ден. 1,299.00 ден.

Shake N Take 6 Блендер Шише

Shake N Take 6 Блендер Шише Дали имате презафатен ден и Ви треба брз и хранлив оброк? Shak..

1,699.00 ден. 1,099.00 ден.

Ѕвездено небо - ламба проектор

Дозволете им на вашите деца да се чувствуваат неверојатно од убавата галаксија во својата соба и да ..

999.00 ден. 599.00 ден.

Автоматски диспензер за пијалок

Автоматски диспензер за пијалок  Лесниот допир со чаша го претвора диспанзерот за пија..

850.00 ден. 450.00 ден.

Антибактериска прекривка за мебел

Антибактериска прекривка за мебелБарате лесно решение за украсување на Вашиот мебел?Сега не мора д..

2,000.00 ден. 970.00 ден.

Апарат за одзатнување на одводни цевки

Апарат за одзатнување на одводни цевки  Моќен производ за брзо и лесно чистење на цевките..

1,199.00 ден. 799.00 ден.

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА  Совршен апарат за љубителите на кафе. Овој апарат има модерен..

1,299.00 ден. 699.00 ден.

Бакарна мулти тава со двојна купола

Бакарна мулти тава со двојна куполаНаправете вкусни палачинки секој ден на брз и лесен начин со оваа..

1,499.00 ден. 899.00 ден.

Безбедносно помагало при одење со ЛЕД светло

Безбедносно помагало при одење со ЛЕД светло Уживајте во слободата да одите каде што сакате. ..

2,000.00 ден. 999.00 ден.

Безжичен електричен шрафцигер

Безжичен електричен шрафцигер  Карактеристики: - Мала големина, лесна за носење.- Ер..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

Безжична електрична четка за чистење (Muscle)

Безжична електрична четка за чистење (Muscle)   Опис на производот:  С..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

БИЗНИС Кожна тетратка за 120 картички

БИЗНИС Кожна тетратка за 120 картички     Карактеристики:   Нов и вис..

499.00 ден. 299.00 ден.

Воден спреј

Воден спреј  Исчистете  го правот и нечистотијата за неколку секунди. Воде..

1,399.00 ден. 999.00 ден.

Воден спреј ВЕНТИЛАТОР

Воден спреј ВЕНТИЛАТОР Воден спреј ВЕНТИЛАТОР е идеален за активности на отворено, спортски на..

799.00 ден. 499.00 ден.

Водоотпорен Bluetooth звучник

Водоотпорен Bluetooth звучник  Сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон или ..

930.00 ден. 530.00 ден.

Водоотпорна надворешна LED светилка со 40 диоди

ОПИС Водоотпорна надворешна LED светилка: IP65 водоотпорна со 40 леда внатре. Може да се ..

999.00 ден. 599.00 ден.

Водоотпорна самолеплива лента

Водоотпорна самолеплива лента FLEX TAPE лента е супер силна, гумена, водоотпорна лента со кој..

950.00 ден. 499.00 ден.

Воздушна Софа

Воздушна софа веднаш без пумпа     Овој фантастичен реквизит е воздушен кр..

1,190.00 ден. 850.00 ден.

ДВОГЛЕД COBRA 750 (We bring the whole world in your eyes)

Високо квалитетен ДВОГЛЕД COBRA 750 - Кобра двоглед- Идеален за&..

2,500.00 ден. 999.00 ден.

Двоен штендер за алишта со тркала со подесување на висината

Многу практично решение за насекаде...Квалитетен двоен штендер за алишта со тркала со опција за теле..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

Десктоп топка за ослободување од стрес

Десктоп топка за ослободување од стрес Дали некогаш сте биле под стрес или сте се чувствувале н..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

Детска магична патека

Детска магична патека  Детската магична патека Ви овозможува забава за целото семејство.&..

1,799.00 ден. 1,399.00 ден.

Детска справа за правилен развој на телото

Детска справа за правилен развој на телото  Сега децата можат да вежбаат секојдневно и да ..

899.00 ден. 499.00 ден.

Диспанзер за паста за заби

 Диспанзер за паста за забиОвој автоматски дозер за паста за заби не бара напојување за да се п..

799.00 ден. 399.00 ден.

Држач за пешкири

Овој Држач за пешкири има 4 краци и секоја од нив може да се ротира на 180 степени. Лесен е за монта..

900.00 ден. 450.00 ден.

Еластичен држач за багаж (Bag Bungee)

Еластичен  држач за багаж (Bag Bungee) Носете повеќе торби со помалку напор со Bag B..

599.00 ден. 399.00 ден.

Електричен Апарат за палачинки

Секој сака тенки, вкусни, совршени палачинки - без разлика дали станува збор за едноставен неделен п..

1,800.00 ден. 1,399.00 ден.

Електричен Апарат за палачинки

Електричен Апарат за палачинки  Дали сакате да подготвите тенки, вкусни, совршени палачи..

2,750.00 ден. 1,450.00 ден.

Електрична домашна скара 2000W

Кујнската електрична скара, со својата компактна големина и мала тежина од само 1.9 кг може да се пр..

2,800.00 ден. 1,299.00 ден.

Електрична метла G6

Електрична Метла G6 е најновиот модел на електрични метли дизајнирани за ефикасно и удобно чистење н..

2,650.00 ден. 1,399.00 ден.

Електронска Вага за во кујна (Digital Kitchen Scale)

Електронска Вага за во кујна  1) * сензори и мерач со висок прецизен систем2) * стакло п..

1,599.00 ден. 799.00 ден.

Електронска ЛЦД вага (Personal Scale)

СПЕЦИФИКАЦИЈА  Максимална Тежина за мерење: 180kg LCD дисплеј Стакло Дебелина: ..

1,500.00 ден. 820.00 ден.

Забавно кадифено ќебе

Snuggie Tails Забавно кадифено ќебе Snuggie Tails удобното ќебе за спиење за Вашето дете е нап..

1,599.00 ден. 999.00 ден.

Заштедувач на простор во плакар

Заштедувач на простор во плакар Нема да имате повеќе преполни плакари.Зголемете го просторот на..

699.00 ден. 349.00 ден.

Идеален режач на компир

Идеален режач на компир Со употреба на режачот на компир можете значително да го намалите вре..

1,299.00 ден. 599.00 ден.

Издржливи градинарски ракавици

Издржливи градинарски ракавици  Овие градинарски ракавици го прават градинарството забавн..

699.00 ден. 399.00 ден.

ИНОКСЕН ШТЕНДЕР ЗА АЛИШТА

ИНОКСЕН ШТЕНДЕР ЗА АЛИШТА  Овој високо квалитетен комбиниран штендер има иноксни шипки, тр..

2,499.00 ден. 1,450.00 ден.

Интелигентна LED сијалица за итни случаи

Интелигентна LED сијалица за итни случаи  Интелигентната LED сијалица е со батерија на полнењ..

899.00 ден. 499.00 ден.

Количка на 6 тркалца

Количката на 6 тркалца е наменета  за сите терени без препрека. На горниот дел од конструкцијат..

2,100.00 ден. 1,199.00 ден.

Корпа за готвење од нерѓосувачки челик

Корпа за готвење од нерѓосувачки челикМатеријал: Оваа прекрасна корпа е изработена од безбедносен не..

999.00 ден. 420.00 ден.

Кујнски сет ножеви

Ви го претставуваме Кујнскиот сет ножеви – комплет од 6 вида на ножеви за во вашата кујна. Комплетот..

1,800.00 ден. 999.00 ден.

Кујнски уред Совршено парче

Кујнски уред Совршено парче  Ви се случило ли да сечете пица и парчињата да не се совпаѓ..

1,099.00 ден. 599.00 ден.

ЛЕД Ламба за глава (JunAi)

ЛЕД Ламба за глава (JunAi) Основни детали: - LED светло извор: енергетски ефикасен 1W LE..

999.00 ден. 450.00 ден.

ЛЕД Ламба за на глава (GG)

ЛЕД Ламба за на глава (GG)    - Користење на 1W LED светлo   - Се полни н..

850.00 ден. 450.00 ден.

ЛЕД Соларна ФАКЕЛ Светилка

LED Соларна Светилка во форма на ФАКЕЛ како одличен декоративен детал за во Вашиот двор, тераса, пат..

999.00 ден. 450.00 ден.

Мајстор на лукот

Мајстор на лукот  Престанете да се борите со сечењето и мелењето на лукот. Ви го претста..

1,199.00 ден. 699.00 ден.

Магична повеќенаменска четка за чистење

Магична повеќенаменска четка за чистење  Брз и едноставен сенаменски отстранувач на нечист..

670.00 ден. 370.00 ден.

Магични 6 Силиконски калапи за јајца

Магични 6 Силиконски калапи за јајца Јајца подготвени за момент. Благодарение на овој и..

820.00 ден. 399.00 ден.

Магнетен заштитен капак за микробранова печка

Магнетен заштитен капак за микробранова печка  Заштитете и одржувајте ја чиста Вашата ми..

710.00 ден. 360.00 ден.

Машинка за виткање сарми – DOLMER

Машинка за виткање сарми – DOLMER Удобниот и практичниот уред е наменет за виткање на сарми ..

799.00 ден. 399.00 ден.

Машинка за третман на текстилна површина

Машинката за третман на текстилна површина е со мал компактен и оригинален ергонимски дизајн и лесен..

990.00 ден. 499.00 ден.

Мемориска Перница со Пена

Мемориска Перница со Пена  Се будите со вкочанет врат?  Со оваа перница ќе има..

1,990.00 ден. 899.00 ден.

Миксер чаша за кафе

Миксер чаша за кафе Ако сакате да се напиете  кафе додека брзате да се спремите за на ра..

799.00 ден. 499.00 ден.

Мини ноќно светло (1+1 ГРАТИС)

Мини ноќно светло (1+1 ГРАТИС)  Овој производ користи интегрирани кола. Предности: о..

599.00 ден. 399.00 ден.

Мини пренослив Блендер со USB полнење

Мини пренослив Блендер со USB полнење  Направете го Вашето омилено смути и понесете го со..

1,950.00 ден. 1,150.00 ден.

Мини пренослива и практична греалка

Мини пренослива и практична греалка Совршенa за секоја соба во Вашиот дом! Сите други пр..

2,199.00 ден. 1,199.00 ден.

Моќен чистач на заби

Моќен чистач на заби Ја oдржува чистотата на забите преку целиот ден. Со моќниот..

1,099.00 ден. 499.00 ден.

Моќна Безжичнa четка за чистење со батерија

Моќна Безжичнa четка за чистење со батерија Kарактеристики на производот:Чистете со еден допир..

2,200.00 ден. 1,399.00 ден.

Мулти функционална табла

Мулти функционална табла е Совршена за Вашиот дом или канцеларија. Изработена е од рамка од нерѓосув..

2,750.00 ден. 1,999.00 ден.

Мулти-аголен прилагодлив клуч за максимален вртеж

Мулти-аголни прилагодливи клучеви за максимален вртеж Два универзални клучеви за сите видови н..

899.00 ден. 499.00 ден.

Мултифункционален гардеробер

Мултифункционален гардеробер  Овој преносен гардеробер има идеален простор за складирање ..

2,200.00 ден. 1,699.00 ден.

Мултифункционален чистач на прав – Оust Daddy

Мултифункционален чистач на прав – Оust Daddy Мултифункционалниот чистач на прав - Оust Daddy ..

1,099.00 ден. 599.00 ден.

Мултифункционална закачалка за облека

Мултифункционална закачалка за облека Имате големо семејство и премногу натрупана гардероба в..

799.00 ден. 450.00 ден.

Мултифункционални тркала за тренинг

Мултифункционални тркала за тренинг Овие ергономски тркала за тренинг се изработени од најквали..

1,500.00 ден. 670.00 ден.

Нелеплива преклопувачка тава за омлет

Нелеплива преклопувачка тава за омлет   Нека тавата го прави виткањето за совршени ом..

1,399.00 ден. 699.00 ден.

Организатор за Вашиот кауч

Организатор за Вашиот кауч Овој организатор има уникатен дизајн кој помага за чување предмети ..

699.00 ден. 399.00 ден.

Организатор за над машина за перење

Овoj организатор одговара многу пријатно и одлично се вклопува во сите тоалети . Има три полици за д..

2,500.00 ден. 1,499.00 ден.

Организатор за над тоалет школка

Овoj организер одговара многу пријатно и одлично се вклопува во сите тоалети . Има три полици за да ..

2,300.00 ден. 1,499.00 ден.

ОРГАНИЗАТОР ЗА ЧОРАПИ

ОРГАНИЗАТОР ЗА ЧОРАПИ Со овој високо квалитетен комбиниран производ чорапите ќе Ви бидат орган..

599.00 ден. 299.00 ден.

Организатор на клучеви

Организатор на клучеви   Заборавете на несредените клучеви. Многу компактен и со мо..

599.00 ден. 299.00 ден.

Пакет поклон (Рамка за слика во форма на срце + албум за 100 слики)

Пакет поклон (Рамка за слики во форма на срце + албум за 100 слики)Со овој пакет поклон дефинитивно ..

999.00 ден. 599.00 ден.

Пенкало за декорација на храна

Пенкало за декорација на храна Бидете креативни со Вашата храна користејќи минимален напор со ..

599.00 ден. 399.00 ден.

Појас за пијалоци

Појас за пијалоци Незаменлив додаток при кампување или правење скара. Овој појас ќе Ви ги ..

950.00 ден. 450.00 ден.

Повеќенаменска аголна полица за купатило

Оваа повеќенаменска аголна полица е наменета за купатило со тоа бидете сигурни дека гелот за туширањ..

2,100.00 ден. 1,099.00 ден.

Подвижно постоље за електрични апарати

Мултифункционален подвижно постоље за машина за перење и фрижидер. Оваа подвижно постоље е погодно з..

2,100.00 ден. 1,299.00 ден.

Преносива скара на ќумур

Убавото време секогаш не мотивира да се собереме со најблиските на скара, за викенд или кај нас на г..

2,100.00 ден. 1,350.00 ден.

Пренослив Тример за градина

Пренослив Тример за градина  Искосете ја и направете ја Вашата работа во В..

1,099.00 ден. 799.00 ден.

Пренослива Автоматизирана Водена пумпа

Пренослива Автоматизирана Водена Пумпа за флаширана вода, се користи како додаток за испомпувањ..

1,550.00 ден. 699.00 ден.

Пренослива конзола со ретро 400 игри

Опис на производотНеверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на сите ретро ..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

Пренослива повеќенаменска пегла на пареа

Пренослива повеќенаменска пегла на пареа  Преносливата пегла на пареа е безбедна..

2,090.00 ден. 1,190.00 ден.

Пренослива рерна за готвење

Пренослива рерна за готвење  Подгответе или направете оброк од нула со личната пренослива ..

2,499.00 ден. 1,699.00 ден.

Преносни садови за храна за оброци (4 сада)

Идејата на овие уникатно стилски челични кутии за ручек е да бидат преносливи. Издржливи на температ..

1,500.00 ден. 799.00 ден.

Прилагодлива кујнска алатка за тесто

Прилагодлива кујнска алатка за тесто  Ако барате алатка која може поефикасно да Ви по..

950.00 ден. 550.00 ден.

Проточна чешма / туш со дисплеј

Проточна чешма / туш со дисплеј  Со овој производ се овозможува топла вода во секое време..

3,990.00 ден. 2,190.00 ден.

Проточна чешма со дигитален дисплеј

Проточна чешма со дигитален дисплеј  Топла вода во секое време. Проточната чешма..

4,690.00 ден. 2,390.00 ден.

Рачен апарат за палачинки

Рачен апарат за палачинки Подгответе ги Вашите омилени палачинки на брз и лесен начин за поја..

1,399.00 ден. 630.00 ден.

Релаксатор масажер со мемори пена

Релаксатор масажер со мемори пенаИзработен е од полиуретан 100% и мемори пена со висока густина.Овој..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

Ретро Декоративен часовник - Автомобил

Ретро Декоративен часовник - Автомобил Ретро декорацијата е во мода. Овој Декоративен час..

699.00 ден. 499.00 ден.

Решетка за сушење на садови

Ова е совршен организатор за оние кои немаат каде да ги стават влажните садови. Оваа стилска решетка..

1,200.00 ден. 699.00 ден.

Ролер за бојадисување

Ролер за бојадисување  Со овој Ролер нема повеќе неуредни капки бои! Наместо да го ..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

Ротирачка метла со тројна четка

 Ротирачка метла со тројна четка   Заменете ги валканите и неуредните правосмук..

1,599.00 ден. 850.00 ден.

Ротирачка четка за прашина

Четката за чистење внесува нов живот во домаќинството! Таа успешно ги чисти деликатните украси, елек..

1,500.00 ден. 690.00 ден.

Ротирачки држачи за вежбање

Ротирачки држачи за вежбање Тие претставуваат нов револуционерен начин на вежбање.  Овој ..

1,399.00 ден. 699.00 ден.

Самостојнa мултифункционална закачалка

Самостојнa мултифункционална закачалка  Додадете дополнителен простор за складирање на Вашите..

2,250.00 ден. 1,599.00 ден.

Самостоен ролер за бојадисување

Самостоен ролер за бојадисувањеВи го претставуваме самостојниот ролер за бојадисување на сите тешко ..

1,099.00 ден. 750.00 ден.

Светилка против комарци и инсекти (Mosuito Killer)

Светилка против комарци и инсекти Заштитете се од досадните комарци и инсекти.Ов..

599.00 ден. 399.00 ден.

Сет за готвење јајца + сепаратор

Сет за готвење јајца + сепаратор Дали сакате да го задоволите Вашето семејство со вкусно и ори..

799.00 ден. 399.00 ден.

Сет за зачини

Сет за зачини     Организирајте го хаосот од зачини во кујната и имајте ги сите..

950.00 ден. 450.00 ден.

СЕТ од 12 алати

Прилагодлив сет алати  12 високо квалитетни парчиња од: 10-11-12-13-14-15-17-19-21-2..

1,599.00 ден. 1,199.00 ден.

Сет од 3 тави за печење

Сет од 3 тави за печење  Исклучително практична овална емајлирана тава за печење.Округлата та..

950.00 ден. 650.00 ден.

Сијалица против глодари и инсекти

Сијалица против глодари и инсекти  Сега можете да се ослободите од глодари и инсекти  б..

1,099.00 ден. 599.00 ден.

Силиконска модла за палачинки

   Силиконска модла за палачинкиСиликонската модла е 100% еконетоксичен нов производ со к..

799.00 ден. 399.00 ден.

Силиконска ракавица за домашни миленичиња

Силиконска ракавица за домашни миленичиња Користете ja ракавицата за брзо, нежно и ефикасно чи..

750.00 ден. 350.00 ден.

Соковник за домати

Соковник за домати Соковникот за мелење е дизајниран и наменет за подготовка на свежи сокови и..

1,099.00 ден. 599.00 ден.

Соларен висококорисен LED фенер (Rechargeable Camping Lantern)

Соларен висококорисен LED фенер  Осветлете ја Вашата околина целосно со овој фенер/ламба ..

899.00 ден. 399.00 ден.

СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ ЗА ДВОР (4 ПАРЧИЊА)

Соларни светилки за двор (4 парчиња) Соларната светилка се вклопува во секоја гра..

630.00 ден. 1,149.00 ден.

Спирално сечило за зеленчук

Спирално сечило за зеленчук Уживајте во оброците!Заменете ги тестенините со висок јаглерод со з..

799.00 ден. 399.00 ден.

Справа за Домашен тренинг

Справа за Домашен тренинг Тренирајте го горниот дел на телото во удобноста на Вашиот дом ..

1,050.00 ден. 599.00 ден.

Спреј за нечистотии

Спрејот за нечистотии е нов начин за борба против нечистотијата и разни видови дамки! Спрејот з..

900.00 ден. 450.00 ден.

Супер сецко - Вашиот заштедувач на време

Супер сецко - Вашиот заштедувач на време Сега може да добиете свежа салата за 1 минута. ..

950.00 ден. 650.00 ден.

Термометар за мерење телесна температура (Најпродаван производ)

Термометар за мерење телеснатемпература Безконтактниот инфрацрвен термометар е специјално диз..

2,700.00 ден. 1,799.00 ден.

Тостер KENBROOK

Тостер KENBROOK   Ексклузивен тостер со цел задоволување на променливите потреби на ..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

Туш масажер за миленичиња

Туш масажер за миленичиња Масажерот  за домашни миленици е комбинирана четка и распрскувач..

1,299.00 ден. 699.00 ден.

Удобно силиконско перниче

Ова зачудувачки удобно перниче го прави и најтврдото столче удобно за седење. Ако често седите ..

1,399.00 ден. 799.00 ден.

Ултра практичен сет од 40 алати

Ултра практичен сет од 40 алати Ултра практичен сет алати во пластична кутија кој се состои од ..

1,199.00 ден. 699.00 ден.

Ултра практична сталажа за 30 пара обувки

Ултра практична сталажа за 30 пара обувки Исклучително практична сталажа на која може да смес..

999.00 ден. 699.00 ден.

Уникатен компресивен стегач за колено

Уникатен компресивен стегач за колено Не дозволувајте болките во коленото да Ве спречат од секо..

599.00 ден. 299.00 ден.

Уникатен масажер за нозе

Уникатен масажер за нозе Најсовременa папучa за масажа и чистење за стапалата. Масажер..

850.00 ден. 450.00 ден.

Уникатна Кибла за Коцки мраз

Ова е нов и нестандарден метод за замрзнување на мраз (коцки за мраз). Ако порано беше потребно да с..

999.00 ден. 450.00 ден.

Уред за сечење лимон и портокал

Уред за сечење лимон и портокал  Доколку сакате убаво да декорирате сад или коктел со парч..

850.00 ден. 450.00 ден.

Уред за сечење на леб, зеленчук и др.

Уред за сечење на леб, зеленчук и др.Висок квалитет: Нашиот уред за сечење на леб е изработен од ABS..

999.00 ден. 450.00 ден.

Филтер - Прочистувач на вода (Water Purifier)

Филтер - Прочистувач на вода  Филтер прочистувачот на вода ја филтрира водата до осв..

1,499.00 ден. 750.00 ден.

Филтер за чиста вода

Филтер за чиста вода Веднаш до здрава и чиста вода за Вашата фамилија ! Филтер-прочистувачот..

1,150.00 ден. 499.00 ден.

Фиока за уредно складирање храна

Фиока за уредно складирање хранаСо оваа фиока за складирање храна, максимизирајте ја внатрешноста ..

1,199.00 ден. 699.00 ден.

ФИТНЕС Хула Хоп

Оваа е фитнес опрема со кружна форма која ја следи линијата на струкот без да ги оптоварува колковит..

1,500.00 ден. 899.00 ден.

Флуросцентна табла за цртање

Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да црта..

1,000.00 ден. 599.00 ден.

Фритеза EVERYDAY - HAEGER

Лесно и брзо подготвување на храна со помош на оваа длабока фритеза. Професионална електрична фритез..

3,500.00 ден. 2,300.00 ден.

Четка прскалка за под и за прозори - Мор спреј

Редовното чистење е клучот за запазување на убавината на подот. Oдржувањето на подот сега е лесно и ..

1,900.00 ден. 999.00 ден.

Чипс Сечило за Компир

Направено од високо квалитетен 18/8 не рѓосувачки челик, овој " Чипс Сечило за Компир " прави одличн..

1,500.00 ден. 899.00 ден.