ЕЛЕКТРОНИКА

ЕЛЕКТРОНИКА


Покажи:
Подреди по:

40cm Bluetooth мултимедијален звучник

 40cm Bluetooth мултимедијален звучник  Преносливиот 40см Bluetooth мултимедијален зв..

3,599.00 ден. 1,999.00 ден.

* Mini Bluetooth speaker – Мини звучник *

* Mini Bluetooth speaker – Мини звучник * Со одличен квалитет на звукот, Mini bluetooth звучни..

699.00 ден. 499.00 ден.

** iPhone калкулатор **

** iPhone калкулатор ** Овој калкулатор има изглед како вистински iPhone.  ..

499.00 ден. 249.00 ден.

** Професионален микрофон **

Професионален микрофон  Вашата љубов е пеењето? Имате глас кој е убав да се слуша, па за..

1,490.00 ден. 490.00 ден.

** ТЕТРИС Конзола за деца **

ТЕТРИС Конзола за деца Во ова игра вклучени се многу популарни игри. Brick игра е една од ..

890.00 ден. 320.00 ден.

3Д панорамска камера со 360 ° панорамски леќи (Fisheye)

3Д панорамска камера со 360 ° панорамски леќи (Fisheye)  Обезбедувајќи целосна безбеднос..

3,999.00 ден. 2,399.00 ден.

BIG BASS bluetooth звучник

BIG BASS bluetooth звучник  Спецификации: ·      Опис: FD-..

1,199.00 ден. 799.00 ден.

Bluetooth паметен часовник

Bluetooth паметен часовник Паметен телефон часовник е нова генерација на совршена технологија...

1,999.00 ден. 1,099.00 ден.

ELECTRO SMARTPHONE - за одбрана од напад од кучиња

ELECTRO SMARTPHONE - за одбрана од напад од кучиња Овој зашеметувачки пиштол ќе ги измами дури ..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

HD Видео-Камера

HD Видео-Камера Уживајте во новите перспективи на скапоцените моменти во животот! ..

5,999.00 ден. 3,999.00 ден.

HD очила со квалитетна видео-камера

HD очила со квалитетна видео-камера   Овие очила можат да се користат како нормални модни..

3,999.00 ден. 1,599.00 ден.

HD Стерео слушалки Magena

HD Стерео слушалки Magena   Овие слушалки се за оние кои се страстни љубители на му..

999.00 ден. 399.00 ден.

Kemei Tример на полнење за бричење и измазнување на лице

Kemei Tример на полнење за бричење и измазнување на Вашето лице  Овој тример е ергономски..

1,299.00 ден. 799.00 ден.

LED Bluetooth сијалица со вграден звучник

LED Bluetooth сијалица со вграден звучник Одлична LED Bluetooth сијалица со вграден звучник сл..

1,200.00 ден. 599.00 ден.

LED Батериска светилка

LED Батериска светилка Компактна и лесна за користење. LED батериската светилка е одличн..

649.00 ден. 349.00 ден.

LED двоен соларен рефлектор

LED двоен соларен рефлектор Водоотпорен двоен соларен рефлектор за надворешна употреба, може д..

2,399.00 ден. 1,499.00 ден.

LED ДИСКО сијалица (color rotating lamp)

LED ДИСКО сијалица КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ: E27 3W RGB LED светло со целосна боја со ..

699.00 ден. 420.00 ден.

LED Мултифункционална ламба

LED Мултифункционална ламба (пламен светлина)  Иновативна и исклучително практична комбиниран..

1,299.00 ден. 699.00 ден.

LED Новогодишни Ѕвездени Светилки за украсување (Rope Light)

LED Новогодишни звездени светилки за украсување на вашиот дом LED светилките се составени..

899.00 ден. 599.00 ден.

LED светилка со зумирачки фокус

LED светилка со зумирачки фокус Оваа LED светилка има прилагодлив фокус со флексибилно осветл..

899.00 ден. 399.00 ден.

LED Светилки за украсување на Вашиот омилен простор

LED Светилки за украсување на Вашиот омилен простор Вашето украсување ќе биде направено ..

899.00 ден. 599.00 ден.

LED светло декорација за гуми

LED светло декорација за гуми   Колоризираното LED светло изгледа модно и кул при возење ..

420.00 ден. 220.00 ден.

LED светло за Вашиот велосипед (1+1 ГРАТИС)

LED светло за Вашиот велосипед (1+1 ГРАТИС)  LED светлото Ви дава дополнителна безбе..

499.00 ден. 299.00 ден.

LED соларен панел со USB

LED соларен панел со USB     LED панел од 10W со емисија на ладно бела бо..

1,100.00 ден. 549.00 ден.

Mini Hifi Bluetooth V4.0 Speaker (водоотпорен безжичeн звучник)

Mini Hifi Bluetooth V4.0 Speaker (водоотпорен безжичeн звучник) Висококвалитетен звук од ..

1,299.00 ден. 999.00 ден.

MOBILE MULTIMEDIA SPEAKER - Безжичен Bluetooth звучник

MOBILE MULTIMEDIA SPEAKER -  Безжичен Bluetooth звучникДали сакате да поседувате мултифункцио..

1,799.00 ден. 1,299.00 ден.

SWAT Светилка

Мулти-функционалнa АРМИСКА SWAT светилка Kaрактеристики на производот:- &nb..

1,450.00 ден. 549.00 ден.

Sвонче Wireless за дома

Wireless ѕвонче за дома Материјал: ABS Боја: црна Далечинско контролирано растојани..

1,500.00 ден. 999.00 ден.

Sвонче за врата со далечински управувач (Baoji)

Ѕвонче за врата со далечински управувач  Пакетот вклучува: 1 x ѕвонче за врата (притиска..

899.00 ден. 550.00 ден.

Авторски Леново Микрофон

Авторски Леново Микрофон  Овој Микрофон се користи за компјутер Карактеристики: ..

999.00 ден. 399.00 ден.

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди  1. Водоотпорен, непропустл..

1,199.00 ден. 599.00 ден.

Безжичен контролор за видео игри

Безжичен контролор за видео игри Bluetooth контрола за паметни телефони со модерен и иноватив..

2,999.00 ден. 2,250.00 ден.

Безжична мини QWERTY тастатура

Безжична мини QWERTY тастатура ·      Оперативен опсег: до 10 метри·&n..

1,790.00 ден. 899.00 ден.

Безжични LED светилки

Безжични LED светилки Ви треба светлина, но нематe електрична енергија?Со Безжичните LED свети..

699.00 ден. 599.00 ден.

Безжични WiFi Стерео Слушалки

Безжични WiFi Стерео Слушалки Овие нови, модерни и иновативни Безжични WiFi Стерео Слушал..

1,299.00 ден. 999.00 ден.

Високо квалитетна пегла SAYONA

Високо квалитетна пегла SAYONA   Нејзина моќност при работа: 2000W Сува / Тек ..

1,600.00 ден. 1,099.00 ден.

Водоотпорен Charge 3 Wireless звучник

Водоотпорен Charge 3 Wireless звучник Моќен звук на кој можете да се поврзете преку Bluetooth ..

2,800.00 ден. 1,499.00 ден.

Водоотпорен Спортски паметен часовник

Водоотпорен Спортски паметен часовник Овој паметен водоотпорен часовник е опремен со функциона..

3,450.00 ден. 1,650.00 ден.

Двонаменска перница за масажа (за дома и за автомобил)

Двонаменска перница за масажа (за дома и за автомобил)  Масажерот се користи за масажа на..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

Дигитален мерач на притисок

Дигитален мерач на притисокСо овој нов дигитален мерач на притисок кој има голем LCD екран со поза..

1,999.00 ден. 1,599.00 ден.

Домашна соларна централа

Домашна соларна централа   Домашните соларни централи во нашата земја се здобиваат со голе..

12,999.00 ден. 8,499.00 ден.

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач  3000W-35lit FERM LBM1009 Спецификации:   ◆ Н..

8,999.00 ден. 2,999.00 ден.

Електрична ЛЦД вага (happy tree)

Електрична ЛЦД вага  СПЕЦИФИКАЦИЈА   Максимална Тежина за мерење: 180kg &nbs..

1,049.00 ден. 750.00 ден.

Играчка конзола со 620 најпознати вградени игри

Играчка конзола со 620 најпознати вградени игри  Оваа конзола е најдобар начин да Ве одн..

2,999.00 ден. 1,799.00 ден.

Интелегентен часовник со СИМ картичка

Интелегентен часовник со СИМ картичка Карактеристики: -      SIM..

2,500.00 ден. 1,299.00 ден.

Интелигентен соларен LED панел ( 20W )

Интелигентен соларен LED панел ( 20W )  Соларните LED улични панели претставуваат сов..

2,700.00 ден. 1,800.00 ден.

Камера 4K Ultra HD - WiFi DV со далечински управувач

Камера 4K Ultra HD - WiFi DV со далечински управувач  Ако сте спортист или само..

4,599.00 ден. 2,399.00 ден.

Караоке звучник

Караоке звучник Караоке звучникот  KTS-936 доаѓа со микрофон кој  е елегантен, функ..

2,200.00 ден. 1,499.00 ден.

ЛЕД камп фенер со Диско Топка (Magic Cool Camping Light)

ЛЕД Сијалица со Диско Топка  Оваа светилка е со сигурен солиден метал. Содржи две ..

999.00 ден. 599.00 ден.

ЛЕД Ламба за кампување (1 + 1 ГРАТИС)

ЛЕД Ламба за кампување (ПЛАЌАТЕ 1 + ДОБИВАТЕ УШТЕ 1 ГРАТИС) Дава одлично светло. Содржи 21..

999.00 ден. 599.00 ден.

ЛЕД Ламба/Фенер на полнење

ЛЕД Фенер/Ламба на полнење   HY-108 е пренослив фенер/ламба на батерија што се полн..

899.00 ден. 399.00 ден.

ЛЕД СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР

ЛЕД СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР    Соларниот водоотпорен соларен ЛЕД рефлектор, штом еднаш ќе..

1,099.00 ден. 699.00 ден.

ЛЦД електронска ВАГА ЗА БАГАЖ (Portable Electronic Scale)

ЛЦД електронска ВАГА ЗА БАГАЖ Големина на екран: 3.80 см Капацитет: 50000 g Производ..

999.00 ден. 599.00 ден.

Магнетен држач за Вашите мобилни телефони

Магнетен универзален држач за мобилен телефон  Претставува моќен УНИВ..

599.00 ден. 299.00 ден.

Мала маса на преклопување за лаптоп

Мала маса на преклопување за лаптоп Морате да работите, но сте уморни. Легнете на креветот ..

1,199.00 ден. 699.00 ден.

Мерач на километража за велосипед

Мерач на километража за велосипед  Прецизен мерач на брзина и поминати километри на Ваши..

999.00 ден. 499.00 ден.

Миксер & Блендер за кујна (Elite)

Миксер & Блендер за кујна (Elite)  Овој Миксер и Блендер е создаден са..

3,900.00 ден. 2,100.00 ден.

МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ (stereo headset bluetooth)

МИНИ Bluetooth СЛУШАЛКИ  Овие Мини безжични слушалки обезбедуваат стерео квалите..

799.00 ден. 449.00 ден.

Мини МП3 плеер за уживање

Мини Mp 3 плеер уживањеMini Mp3 плеерот е совршен за сите спортски но и секојдневни активности..

499.00 ден. 299.00 ден.

Мини мултифункционален електричен масажер MIMO

Мини мултифункционален електричен масажер MIMOМодел XY3199Спецификација:Масажер за цело телоПринцип ..

1,200.00 ден. 399.00 ден.

Мултифункционален USB релаксирачки Вентилатор со 12 ЛЕД светла

Мултифункционален релаксирачки Вентилатор со 12 ЛЕД светлаСтрадате од климите и нечистотиите што про..

699.00 ден. 490.00 ден.

Паметна Bluetooth алка

Паметна Bluetooth алка Украсете го Вашиот рачен зглоб при секое Ваше фитнес движење секој..

2,699.00 ден. 999.00 ден.

Пегла на пареа за вертикално пеглање/освежувач на лице

Пегла на пареа за вертикално пеглање/освежувач на лице Кажете збогум на напорното пеглање со п..

1,899.00 ден. 990.00 ден.

Пенкало за гравирање

Пенкало за гравирање  Тоа е гравир пенкало за гравирање на букви, резбање и слично. Л..

899.00 ден. 450.00 ден.

Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Перач под висок притисок2200W-170Bar FERM GRM1026   Спецификации:   &n..

26,999.00 ден. 11,999.00 ден.

Полициска сирена за велосипед

Полициска сирена за велосипед Полициска сирена за детски велосипед е уште еден начин да се нап..

599.00 ден. 399.00 ден.

Пренослив Air Cooler

Пренослив Air Cooler Кажете збогум на топлиот воздух во Вашата канцеларија со освежувачкио..

2,099.00 ден. 1,599.00 ден.

ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ 2600mah (1+1 ГРАТИС)

ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ 2600mah (1+1 ГРАТИС)  Ова претставува 2600 mah ПРЕНОСЛИВА Б..

499.00 ден. 450.00 ден.

Прецизни професионални одвртувачи (Versatile Screwdrivers set)

Прецизни професионални одвртувачи Одлични прецизни одвртувачи за секојдневна употреба. Ко..

899.00 ден. 499.00 ден.

Професионален музички комплет (база и 2 безжични микрофони)

Професионален музички комплет (база и 2 безжични микрофони) Професионален комплет: база со два..

2,499.00 ден. 1,350.00 ден.

Професионалнa 4K Wifi камерa (Водоотпорна)

Професионалнa 4K Wifi камерa (Водоотпорна) Снимајте и споделување на вашиот свет..

3,450.00 ден. 2,399.00 ден.

Радио ВОКИ ТОКИ (2 квалитетни програмски единици)

Радио ВОКИ ТОКИ (2 квалитетни програмски единици) (мин 5 км опсег)  ·   &nb..

3,499.00 ден. 2,599.00 ден.

Самолеплива сијалица

Самолеплива сијалица Сијалицата со батерија може да се инсталира без електричар. Оваа сија..

799.00 ден. 399.00 ден.

Светлечка ракавица за работа

Светлечка ракавица за работа Престанете да трошите време при осветлување додека се обидувате ..

699.00 ден. 399.00 ден.

Светлечки LED Bluetooth уред со ФМ радио

Светлечки LED Bluetooth уред со ФМ радио Уживајте во Вашата музика со помош на безжичниот..

2,399.00 ден. 1,499.00 ден.

Систем за паркирање

Систем за паркирање Системите за помош за паркирање се активираат штом возачот започнува да се..

2,499.00 ден. 1,299.00 ден.

Ултразвучна одбрана од кучиња

Ултразвучна одбрана од кучиња Што можете да направите кога Вашето домашно милениче започнува д..

999.00 ден. 599.00 ден.

Уникатен стилски паметен часовник (Smart watch)

Паметен часовник за Вашиот уред Многу лесна и практична варијанта во секое време да видите што ..

2,099.00 ден. 1,599.00 ден.

Уникатно ТОКИ ВОКИ за 10км

Уникатно ТОКИ ВОКИ за 10кмШто вклучува? ·      Фреквентен опсег FM 65..

4,999.00 ден. 2,799.00 ден.

Флуоросцентна трака за патики

Флуоросцентна трака за патики Ова е многу корисна алатка не само за велосипедистите туку и за..

699.00 ден. 299.00 ден.

Шиатсу масажер за врат и рамена

Шиатсу масажер за врат и рамена  Болката во вратот и рамената се честа појава кај голем дел од ..

4,700.00 ден. 1,999.00 ден.