СЕ ЗА ЖЕНИ

СЕ ЗА ЖЕНИ

Најнови понуди за понежниот пол

Покажи:
Подреди по:

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса Со помош на овој сет добивате истовремено пегла..

1,499.00 ден. 799.00 ден.

2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)

2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)  Овие два производа ќе Ви помогнат да ..

1,999.00 ден. 1,399.00 ден.

3 во 1 Сет за отстранување влакна од телото

3 во 1 Сет за отстранување влакна од телотоМини, но стилски екстериер е совршен за сите жени. ..

1,599.00 ден. 999.00 ден.

GEMEI за Виткање на коса

GEMEI за Виткање на коса  Gemei GM-1988 е последното достигнување во фризерската индустр..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

KEMEI Професионален фен за коса

KEMEI Професионален фен за коса Сега можете да добиете стил на коса како од салон во вашиот дом..

2,600.00 ден. 1,399.00 ден.

Pedi Perfect - Maшинка за педикир

Pedi Perfect - Maшинка за педикир  Машинката Pedi Perfect овозможува совршен и лесен начин да с..

599.00 ден. 399.00 ден.

Slim n Lift Фармерки / Хеланки

Slim n Lift Фармерки / Хеланки – за слабеење  Дизајн на фармерки, удобни хеланки е она шт..

1,099.00 ден. 799.00 ден.

UV лампа за гел нокти

UV лампа за гел нокти Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на  нок..

2,099.00 ден. 1,299.00 ден.

Yes - Женски тример со сензор

Женски тример со сензор   Со тримерот Yes уживајте во одлично одржуваната кожа! Забор..

1,499.00 ден. 799.00 ден.

АКУПУНКТУРА тело масажер (Digital Therapy Machine)

Дигитален уред за терапија и масажа  Овој Дигитален уред за терапија е во функција на тер..

1,999.00 ден. 799.00 ден.

Безжичен прецизен депилатор

Безжичен прецизен депилатор  Зад него крие силен пакет на енергија за сјајна и мазна кожа ..

1,999.00 ден. 1,250.00 ден.

Вакум Анти-целулитен Масажер

Вакум Анти-целулитен Масажер  Го елиминира несаканиот целулит и масните наслаги.&nbs..

2,299.00 ден. 1,399.00 ден.

Висококвалитетен ФЕН за КОСА (NOVA)

Висококвалитетен ФЕН за КОСА (NOVA)   Висок квалитет на производ   Унисекс: г..

1,999.00 ден. 899.00 ден.

Депилатор Hair Remover

Депилатор Hair Remover  Депилаторот Hair Remover Ви овозможува да ги отстраните неса..

1,299.00 ден. 799.00 ден.

ЕКСТРА NEOTEX хеланки

ЕКСТРА NEOTEX хеланки   Содржат специјален NEOTEX материјал, при што при зголемување ..

1,400.00 ден. 599.00 ден.

Еластични чорапи за подобрување на циркулација

Еластични чорапи за подобрување на циркулација     Овие чорапи имаат патент за к..

990.00 ден. 490.00 ден.

ЕЛЕГАНТЕН ДАМСКИ ПАРИЧНИК

ЕЛЕГАНТЕН ДАМСКИ ПАРИЧНИК Овој паричник е организиран и сигурен начин како жените да ги носат ..

849.00 ден. 499.00 ден.

Епилатор за отстранување влакна

Епилатор за отстранување влакна Брзо и ефикасно отстранување на влакната од коренот за мазна ..

2,200.00 ден. 1,199.00 ден.

Идеален Корсет за половина

Идеален Корсет за половина  Високо квалитетен корсет за половинaтa, стомакот и градите.&n..

850.00 ден. 450.00 ден.

Керамичка Четка за коса

Керамичка Четка за коса Сега можете поедноставно, полесно и побрзо да се грижите за Вашата..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

Козметичка кутија за шминки

Козметичка кутија за шминкиОвој организатор за шминки е совршен подарок за сите девојки и жени!&nb..

1,099.00 ден. 799.00 ден.

Магично решение за рбетот (Magic Back Support)

Магично решение за рбетот  Имате хронични болки во грбот, грчеви во долниот дел на грбот,..

1,499.00 ден. 799.00 ден.

Масажер за ВРАТ

Масажер за врат  Дали напорно работите на компјутер, дали неправилно седите, дали неправи..

999.00 ден. 550.00 ден.

Масажер за отстранување целулит

Масажер за отстранување целулитОва претставува ефикасен производ за слабеење и за разградување на це..

1,220.00 ден. 620.00 ден.

Мидер California Beauty

Мидер CALIFORNIA BEAUTY - Slim Fit Ви овозможува да ги носите Вашите омилени тесни фармерки, ..

1,499.00 ден. 499.00 ден.

Мис Појас

Мис Појас   Карактеристики:   Ја намалува половината и создава одлична линија...

599.00 ден. 490.00 ден.

Носач на бебе

Носач на бебе (Baby carriers)  1. Капацитет на носивост: 3.5-12 kg (околу 4-18 месеци беб..

1,999.00 ден. 799.00 ден.

Организатор за шминка

Организатор за шминка Љубителите на козметиката, накитот сигурно ќе го ценат овој прекрасен и ..

799.00 ден. 399.00 ден.

Подигнувачи на обетки

Подигнувачи на обетки Понекогаш можете да ги изгубите Вашите омилени обетки заради лошите неси..

699.00 ден. 399.00 ден.

Професионален грејач за восок

Професионален грејач за восок Загрејте ги сите видови восоци. Сосема нов стилски дизајн ..

1,899.00 ден. 1,299.00 ден.

Професионален личен тример за веѓи

Професионален личен тример за веѓи   Зошто да се трошет пари постојано по салони. Со овој..

899.00 ден. 550.00 ден.

Професионална Преса за коса (Gemei)

Професионална преса за коса Спецификации:  Производител Gemei 2956:Земја производи..

999.00 ден. 699.00 ден.

Самолепливо ротирачко огледало

Самолепливо ротирачкоогледало Swivel Brite ротирачко огледало е совршено за примена на В..

899.00 ден. 499.00 ден.

Сет мидер за обликување и слабеење

Сет мидер за обликување и слабеење  Лесен и практичен дел од долна женска облека, кој мо..

2,099.00 ден. 1,199.00 ден.

Стилски 6 Компонентни бои за коса (Hair Coloring Artifact)

Стилски 6 Компонентни бои за коса Претставува комплет на бои за стилизирање на Вашата коса и пр..

899.00 ден. 499.00 ден.

Супер тенок целосен корсет за слабеење

Супер тенок целосен корсет за слабеење  Корсетот ја обликува половината и воедно помага в..

1,050.00 ден. 650.00 ден.

Уникатен тример за отстранување на влакна

Дали сакате на лесен и безболен начин да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото? Ов..

1,199.00 ден. 649.00 ден.

Уред за микро отстранување на влакна

Уред за микро отстранување на влакна  Претставува револуционерен нов начин за брзо и безб..

2,499.00 ден. 1,299.00 ден.

Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса

Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса Фигарото Gemei има 5 различни четки за об..

1,999.00 ден. 1,299.00 ден.

Хулахопки отпорни на кинење

Хулахопки отпорни на кинење  ElaSlim хулахопките е она што гo очекуваа сите жени толку вре..

999.00 ден. 499.00 ден.

Четка за обликување на коса

Четка за обликување на коса Здрава, убава и коса со волумен е сонот на секоја жена. Исушет..

2,099.00 ден. 1,799.00 ден.