СЕ ЗА ЖЕНИ

СЕ ЗА ЖЕНИ

Најнови понуди за понежниот пол

Покажи:
Подреди по:

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса

2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса Со помош на овој сет добивате истовремено пегла..

1,499.00 ден. 799.00 ден.

2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)

2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)  Овие два производа ќе Ви помогнат да ..

1,999.00 ден. 1,399.00 ден.

GEMEI за Виткање на коса

GEMEI за Виткање на коса  Gemei GM-1988 е последното достигнување во фризерската индустр..

1,999.00 ден. 1,199.00 ден.

KEMEI Професионален фен за коса

KEMEI Професионален фен за коса Сега можете да добиете стил на коса како од салон во вашиот дом..

2,600.00 ден. 1,399.00 ден.

Pedi Perfect - Maшинка за педикир

Pedi Perfect - Maшинка за педикир  Машинката Pedi Perfect овозможува совршен и лесен начин да с..

599.00 ден. 399.00 ден.

UV лампа за гел нокти

UV лампа за гел нокти Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на  нок..

2,099.00 ден. 1,299.00 ден.

Безжичен прецизен депилатор

Безжичен прецизен депилатор  Зад него крие силен пакет на енергија за сјајна и мазна кожа ..

1,999.00 ден. 1,250.00 ден.

Безжична портабл машина за шиење

Безжична портабл машина за шиење  Оваа рачна безжична машина за шиење, работи на било која..

1,450.00 ден. 699.00 ден.

Висококвалитетен ФЕН за КОСА (NOVA)

Висококвалитетен ФЕН за КОСА (NOVA)   Висок квалитет на производ   Унисекс: г..

1,999.00 ден. 899.00 ден.

ЕКСТРА NEOTEX хеланки

ЕКСТРА NEOTEX хеланки   Содржат специјален NEOTEX материјал, при што при зголемување ..

1,400.00 ден. 599.00 ден.

Еластични чорапи за подобрување на циркулација

Еластични чорапи за подобрување на циркулација     Овие чорапи имаат патент за к..

990.00 ден. 490.00 ден.

Електричен уред за усни

Машинката за усни е електричен уред за привремено здебелување на усните. Уредот обезбедува сам..

1,450.00 ден. 699.00 ден.

Затоплувач на шишиња за бебиња

Затоплувач на шишиња за бебиња Овој многу користен уред претставува напреден и ефикасен затоплу..

1,380.00 ден. 749.00 ден.

Квалитетен Корсет за половина

Квалитетен Корсет за половина  Високо квалитетен корсет за половинaтa, стомакот и градите..

850.00 ден. 450.00 ден.

Керамичка Четка за коса

Керамичка Четка за коса Сега можете поедноставно, полесно и побрзо да се грижите за Вашата..

1,999.00 ден. 999.00 ден.

Козметичка кутија за шминки

Козметичка кутија за шминкиОвој организатор за шминки е совршен подарок за сите девојки и жени!&nb..

1,099.00 ден. 799.00 ден.

Ново револуционерен масажер

Ново револуционерен масажер Инспириран од страна на професионалните техники на масажа, овој нај..

2,560.00 ден. 1,199.00 ден.

Носач на бебе

Носач на бебе (Baby carriers)  1. Капацитет на носивост: 3.5-12 kg (околу 4-18 месеци беб..

1,999.00 ден. 799.00 ден.

Организатор за шминка

Организатор за шминка Љубителите на козметиката, накитот сигурно ќе го ценат овој прекрасен и ..

799.00 ден. 399.00 ден.

Професионален грејач за восок

Професионален грејач за восок Загрејте ги сите видови на восоци. Сосема нов стилски диза..

1,899.00 ден. 749.00 ден.

Професионален личен тример за веѓи

Професионален личен тример за веѓи   Зошто да се трошет пари постојано по салони. Со овој..

899.00 ден. 550.00 ден.

Професионална Преса за коса (Gemei)

Професионална преса за коса Спецификации:  Производител Gemei 2956:Земја производи..

999.00 ден. 699.00 ден.

Стилски 6 Компонентни бои за коса (Hair Coloring Artifact)

Стилски 6 Компонентни бои за коса Претставува комплет на бои за стилизирање на Вашата коса и пр..

899.00 ден. 499.00 ден.

Уникатен тример за отстранување на влакна

Дали сакате на лесен и безболен начин да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото? Ов..

1,199.00 ден. 649.00 ден.

Уред за микро отстранување на влакна

Уред за микро отстранување на влакна  Претставува револуционерен нов начин за брзо и безб..

2,499.00 ден. 1,299.00 ден.

Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса

Фигаро 5 во 1 различни начини за стилизирање на коса Фигарото Gemei има 5 различни четки за об..

1,999.00 ден. 1,299.00 ден.

Четка за обликување на коса

Четка за обликување на коса Здрава, убава и коса со волумен е сонот на секоја жена. Исушет..

2,099.00 ден. 1,799.00 ден.